Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Motkowice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Bolmin(Motkowice + 25 km)

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Milechowy , gm. Chęciny. W 2007 roku dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Bogatki

Piaseczna Górka(Motkowice + 21 km)

289 990 zł1 234 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż - cena do negocjacji! Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1234 mkw, położoną w Piasecznej Górce, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Zagrody(Motkowice + 25 km)

330 000 zł3 155 m² 104,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3155 m , położona w miejscowości Zagrody (gmina Nowiny), zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Kielc. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dębska Wola

Dębska Wola(Motkowice + 15 km)

150 000 zł1 450 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1450 m2 , zlokalizowana Dębskiej Woli, gm. Morawica. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą gruntową utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Centrum,Chęciny(Motkowice + 23 km)

493 000 zł6 173 m² 79,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 6173 m2 zlokalizowana w Chęcinach. Działka płaska, niezagospodarowana, w kształcie trapezu, w pierwszej linii od drogi, w sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Złotniki

Złotniki(Motkowice + 24 km)

59 000 zł17 400 m² 3,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: grunty rolne i rolno budowlane (mpzp!), miejscowość Złotniki, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj, świętokrzyskie: działka nr ew. 2205 - 1,47 ha - 59'000 pln (rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa zabudowana Samostrzałów

Samostrzałów(Motkowice + 11 km)

38 000 zł1 800 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 1800 m2 zlokalizowana w Samostrzałowie w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna, o wym. ok. 90m (front) x 45m x m x 68m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Chęciny

Chęciny(Motkowice + 23 km)

160 000 zł817 m² 195,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 817 m2 , zlokalizowana w Skibach, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w trzeciej linii w stosunku do drogi, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Brzeziny

Brzeziny(Motkowice + 20 km)

131 800 zł1 318 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1318 m2 położona w Brzezinach w gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 50 x 26 x 52 x 23 [m]. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Pińczów

Pińczów(Motkowice + 10 km)

5 043 000 zł29 779 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kresowa

Motkowice,świętokrzyskie

45 000 zł3 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę uzbrojoną w pięknej okolicy Motkowice nad rzeką Nidą. Wokół lasy, cisza, spokój, czyste powietrze, brak w pobliżu zakładów przemysłowych. W miejscowości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztanowa

Motkowice,świętokrzyskie

40 000 zł2 600 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leży na końcu ul.Kasztanowej przy drodze do Borszowic ,przez teren działki przebiega wodociąg a także prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Motkowice

Motkowice,świętokrzyskie

80 000 zł1 800 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną własnościową (wpis do księgi wieczystej) działkę budowlaną, wielkość 18 arów, położoną we wsi Motkowice , ok 40 km od Kielc, 14 km od Jędrzejowa. Niezwykle malownicza.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij